Scroll to top
© 2010, WorGrap | WordPress & Graphic

Motyw Premium WordPress


Trochę info o Motywach Premium WordPress

Dlaczego warto wybrać motyw Premium WordPress?

Motyw Premium, to:

  • Zaawansowane funkcje – Motywy premium są wyposażone w więcej funkcji i elementów, aby uzyskać dokładnie to, czego oczekujesz od korzystania z witryny.
  • Unikatowy – ponieważ motywy premium mają ogólnie mniej pobrań i mają większe opcje dostosowywania, możesz mieć pewność, że Twoja witryna nie pojawi się jako narzędzie do usuwania plików cookie.
  • Wsparcie – większość motywów premium oferuje aktualizacje i ciągłe wsparcie, jeśli napotkasz problemy.
  • Zgodność ze standardami – Motywy premium są na ogół zgodne z wyższymi standardami pod względem zgodności z najnowszymi wersjami WordPress, PHP, HTML i tak dalej.

Wady korzystania z płatnego motywu WordPress:

Chociaż na ogół nie ma wielu powodów, aby nie używać motywu premium, należy pamiętać o kilku kwestiach:

  • Wyższy koszt – jeśli zaczynasz od podstawowego budżetu witryny, możesz nie być w stanie pozwolić sobie na dodatkowy koszt płatnego motywu oprócz opłat za hosting i innych wydatków.
  • Niepewny – jeśli nie masz pewności, czego potrzebujesz w motywie, warto wypróbować bezpłatną opcję, dopóki nie będziesz bardziej pewny swojego wyboru.

Kiedy należy używać motywu WordPress Premium?

Kiedy więc jest odpowiedni czas, aby użyć motywu WordPress premium? W większości przypadków bardziej sensowne jest użycie premium WordPress, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Chociaż za odpowiedni motyw możesz zapłacić około 20 – 100 USD, jest to stosunkowo niedroga inwestycja, zwłaszcza jeśli planujesz używać swojej witryny do prowadzenia firmy.

Korzystanie z motywu biznesowego premium w witrynie WordPress znacznie poszerzy Twoją działalność, niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać produkty na swojej stronie, czy dzielić się historią marki. Chyba że dopiero zaczynasz i nie wiesz, czego chcesz, zazwyczaj jest to mądra inwestycja, aby przejść od razu do motywu premium.